معرفی تکنولوژی Star Light

گرد آورنده مطالب : شرکت فنی و مهندسی سیما حفاظ خزر

در این مقاله قصد داریم به معرفی دوربینAHD  با تکنولوژی استارلایت بپردازیم. در این تکنولوژی از سنسور تصویرCMOS ،STARVIS SONY  استفاده شده است . در شکل زیر به مقایسه سه تصویر درحالت های دید معمولی ، دید با چشم و دید با سنسور STARVIS پرداخته ایم :

استار لابت

تکنولوژی Starlight تصاویر را در تاریکی شب به صورت رنگی نمایش می دهد.

STARVIS  منحصر به کمپانی سونی می باشد که از تکنولوژی back-illuminated pixel در سنسور تصویر CMOS استفاده میکند و برای کاربردهای نظارت تصویری کاربرد دارد  .

تکنولوژی back-illuminated pixel چیست ؟

در این تکنولوژی بر خلاف ساختار Front – illuminated structure که در دوربین های معمولی استفاده میشود ، نور ورودی به سنسور با گذر از لایه ی metal wiring  به لایه ی فوتودیود ها میرسد در صورتی که در ساختار سنسور استارلایت با تکنولوژی Back – illuminated structure  سطح نور ورودی به سنسور ، بالاتر هست و در همان ابتدا نور ورودی به  لایه ی فوتو دیود میرسد. این ویژگی حساسیت نوری  ۲۰۰۰ میلی ولتی یا بیشتر را در ۱ میکرومتر مربع ایجاد میکند.  که مورد نیاز برای دوربین در کاربردهای صنعتی می باشد .

استار لابت

در شکل زیر مقایسه ای بین تصویر دو ساختار Front – illuminated structure و Back – illuminated structure نشان داده شده است .

استار لابت

نکته ی بسیارمهم در مورد سنسورهای استارلایت این است که این سنسور برای تولید تصویر رنگی نیاز به حداقل نوری میباشد تا بتواند درست عمل کند، چرا که تصویر دوربین استارلایت در تاریکی مطلق بسیار ضعیف خواهد بود .

دوربینAHD  استارلایت آلباترون، مدل AC-BH4220 عرضه شده است که می توانید تصاویر این دوربین را تاریکی مشاهده نمایید.

در تصاویر زیر ما مقایسه ای بین تصویر استارلایت دوربین آلباترون در شب با دوربین آلباترون بادید در شب معمولی انجام داده ایم.

استار لابت استار لابت

جهت دریافت لیست قیمت دوربینهای آلباترون با چنین مشخصاتی ، می توانید از لینک زیر اقدام نمائید :
لیست قیمت محصولات albatron به همراه گارانتی فراگستر 

هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.
مدیریت : مهندس عزتی
تلفن پاسخگویی : 09112341364
پشتیبانی و توسعه: اپن کارت فارسی
کلیه حقوق نزد سایت اطلاع رسانی قیمت دوربین مداربسته محفوظ است. @ 2018