Ajax Systems مفتخر است که پیروزی خود را در جوایز امنیتی 2024 در بریتانیا به میزبانی Corporate Vision اعلام کند.

این شرکت به عنوان “بهترین تولید کننده تجهیزات امنیتی خانه هوشمند در سال 2024″ شناخته شده است و جایگاه خود را به عنوان پیشگام در این صنعت مستحکم می کند.

جوایز امنیتی

جوایز امنیتی یک برنامه معتبر است که بهترین ها را در صنعت امنیت می شناسد و از آنها تقدیر می کند.

این جوایز که توسط مجله Corporate Vision سازماندهی شده است، با هدف به نمایش گذاشتن دستاوردها، نوآوری ها و برتری شرکت های امنیتی، تیم ها و افراد در سراسر جهان است. دیو تیت، مدیر کشور انگلستان در سیستم‌های آژاکس، گفت: « ما از دریافت این تقدیر ارزشمند از سوی Corporate Vision، هیجان‌زده و مفتخریم.

شناخت از چشم انداز شرکتی

” این جایزه گواهی بر تعهد بی‌وقفه تیم ما برای پیشبرد مرزهای فناوری امنیت خانه‌های هوشمند و ارائه محصولاتی است که هم عملکرد و هم راحتی را برای مشتریان ما در اولویت قرار می‌دهند .”

سیستم های آژاکس به عنوان بزرگترین تولید کننده سیستم های امنیتی اروپا شناخته می شود که به دلیل طیف گسترده ای از راه حل های امنیتی، از جمله حفاظت در برابر نفوذ، نظارت تصویری، اتوماسیون خانه هوشمند، تشخیص آتش سوزی، و پیشگیری از سیل، که همه خودکار و یکپارچه هستند، مشهور است.

راه حل های تغییر مکان و راه اندازی مجدد

برنامه‌های موبایل Ajax برای ارائه یک تجربه کاربری یکپارچه، مدیریت سیستم انعطاف‌پذیر، اعلان‌های فوری و ویژگی‌های اصلی در یک برنامه طراحی شده‌اند که امنیت و راحتی کلی را به سطح بعدی ارتقا می‌دهد.

برنامه های موبایل Ajax برای ارائه یک تجربه کاربری یکپارچه و مدیریت سیستم انعطاف پذیر طراحی شده اند

دستگاه های بی سیم و سیمی

Ajax Systems بیش از 3300 کارمند را متحد می کند، دو سایت تولیدی کاملاً فعال را ترکیه راه اندازی می کند، یک خط تولید جامع با بیش از 135 دستگاه بی سیم و سیمی ارائه می دهد و از بیش از 2500000 کاربر در 187 کشور محافظت می کند.

موفقیت جهانی این شرکت به نوآوری‌ها و فناوری‌های اختصاصی آن مانند Jeweller، Wings و OS Malevich، الگوریتم‌های LISA، SmartDetect، HazeFlow، فناوری JetSparrow و همچنین 38 ثبت اختراع برای اختراعات و طرح‌ها نسبت داده می‌شود.