تیم OPTEX در بریتانیا در رویداد امنیتی به نمایش گذاشته خواهد شد تا آخرین نوآوری های خود را در فناوری تشخیص نفوذ پیشرفته، از جمله سری REDSCAN LiDAR برنده چند جایزه، از طریق یک سری نمایش زنده به نمایش بگذارد.

REDSCAN LiDARs

برای سایت های با امنیت بالا، OPTEX دقت و صحت REDSCAN LiDAR های برنده جایزه خود را نشان می دهد. بسیار قابل اعتماد، سنسورها را می توان به صورت افقی برای ایجاد هواپیماهای لیزر مجازی با وضوح بالا برای محافظت از سقف ها و نورگیرها، یا به صورت عمودی برای ایجاد دیوارهای لیزری مجازی برای محافظت از فضاهای باریک و دارایی های با ارزش بالا نصب کرد.

مدل‌های مختلفی که تشخیص کوتاه و دوربرد را ارائه می‌دهند، به صورت زنده به نمایش گذاشته می‌شوند، از جمله آخرین نسخه اضافه شده به این سری، REDSCAN mini-Pro، که یک لایه اطلاعات امنیتی اضافی را با گنجاندن یک دوربین IR داخلی برای بصری فوق‌العاده سریع فراهم می‌کند. تایید.

سنسورهای صوتی توزیع شده EchoPoint™ (DAS)

برای محیط‌های بزرگ مانند فرودگاه‌ها، مراکز لجستیک، مزارع خورشیدی و سایت‌های زیرساختی حیاتی، OPTEX آخرین تکامل خود را در راه‌حل‌های سنجش فیبر نوری، حسگرهای صوتی توزیع‌شده EchoPoint (DAS) نشان خواهد داد.

این حسگرها از الگوریتم‌های تشخیص هوشمند برای ارائه تشخیص نقطه +/- 6 متر در برد تا 100 کیلومتر، با قابلیت کارکرد  در چندین برنامه نصب شده بر روی حصارهای بالای زمین، مدفون یا در یک طرح ترکیبی استفاده می‌کنند.

سنسورها از الگوریتم‌های تشخیص هوشمند برای ارائه تشخیص نقطه +/- 6 متر استفاده می‌کنند.

آشکارسازهای نفوذ

در این غرفه، OPTEX مجموعه وسیعی از آشکارسازهای نفوذ برای اماکن تجاری را نیز به نمایش خواهد گذاشت. این شامل نشان دادن تطبیق پذیری و دقت سری FlipX است که دارای سنسور پیرالکتریک سفارشی برای افزایش عملکرد تشخیص است که با شکل انسان سازگار است.

FlipX به طور مؤثری به نصاب‌ها «دو حسگر در یک» می‌دهد تا خواسته‌های چند مشتری را برآورده کند. با چرخش ساده لنز تا 180 درجه، سنسور می تواند برای محافظت از مناطق باریک یا طولانی مانند راهرو یا راهروی انبار تا 18 متر یا یک منطقه باز و باز مانند اتاق نشیمن یا فروشگاه خرده فروشی تا 12 متر در 85 درجه استفاده شود. .

فن آوری های سنجش و تشخیص

لارنس پیترز، رئیس فروش OPTEX – بریتانیا و ایرلند،  می‌گوید رویداد امنیتی فرصت ایده‌آلی را برای تعامل با شرکا و مشتریان از سراسر صنعت امنیت بریتانیا فراهم می‌کند. او می گوید:

 

بازدیدکنندگان می‌توانند ببینند و تجربه کنند که چگونه می‌توان از مجموعه فناوری‌های سنجش و تشخیص پیشگام ما از جمله LiDAR، فیبر نوری، مادون قرمز غیرفعال، و تأیید بصری و همچنین آخرین پیشرفت‌های ما در اتصال هوشمند برای سیستم‌های امنیتی و نظارتی برای ارائه استفاده کرد. تشخیص بسیار دقیق و قابل اعتماد در یک سیستم امنیتی چند لایه برای مطابقت با نیازهای خاص محیط های مختلف .