با دهه‌ها نوآوری و سیستم‌های میدانی، تجزیه و تحلیل ویدئویی تقویت‌شده با هوش مصنوعی PureActiv سیستم‌های PureTech احتمال بی‌نظیری برای شناسایی ارائه می‌دهد و در عین حال هشدارهای مزاحم را برای حفاظت محیطی زیرساخت‌های حیاتی و امنیت مرز حذف می‌کند.

بر اساس 16 حق ثبت اختراع، تجزیه و تحلیل ویدئویی تقویت‌شده با هوش مصنوعی PureActiv، تشخیص نفوذ، طبقه‌بندی، ردیابی، هشدار و بازدارندگی مستقل را در زمان واقعی ارائه می‌کند. الگوریتم های پیشرفته هوش مصنوعی برای تشخیص طیف گسترده ای از رفتارها از جمله ورود/خروج منطقه، حرکت خیلی سریع یا خیلی آهسته، توقف، خزیدن، راه رفتن، دویدن، پرسه زدن، شلوغی، جهت اشتباه سفر، مسیر سفر، دوربین PTZ خودمختار آموزش دیده اند. ردیابی اهداف زمینی و هواپیماهای بدون سرنشین، پرتاب شده، برداشته شده و اشیاء باقی مانده، عقب نشینی افراد و وسایل نقلیه، و شمارش.

تجزیه و تحلیل ویدئویی تقویت‌شده با هوش مصنوعی PureActiv که با تطبیق‌پذیری طراحی شده‌اند، با مجموعه‌ای جامع از حسگرهای محیطی، از جمله دوربین‌های مرئی و حرارتی، رادارها، حسگرهای حصار، سیستم‌های کنترل دسترسی و موارد دیگر ادغام شده‌اند و امکان ادغام بدون زحمت در زیرساخت‌های امنیتی جدید یا موجود را فراهم می‌کنند. .

قابلیت‌های ردیابی پیشرفته و موقعیت‌های جغرافیایی هدف دقیق اشیاء مورد علاقه روی یک نقشه بلادرنگ مستقیماً از طریق یک فید ویدیوی ONVIF در ضبط‌کننده ویدیوی شبکه (NVR) شما نمایش داده می‌شود و آگاهی موقعیتی فوری را بدون نیاز به تلاش‌های ادغام اضافی تسهیل می‌کند. تجزیه و تحلیل‌های ویدئویی تقویت‌شده با هوش مصنوعی زمین‌فضایی PureActiv بسیار سازگار هستند و می‌توانند روی دستگاه‌های لبه، سرورها یا در فضای ابری اجرا شوند. این انعطاف پذیری تضمین می کند که صرف نظر از معماری سیستم شما، می توانید حفاظت محیطی خود را تا حد زیادی افزایش دهید.