Quanergy، ارائه‌دهنده پیشگام فناوری 3D LiDAR برای امنیت فیزیکی و برنامه‌های کاربردی هوش تجاری، در ISC West 2024 در غرفه 32057 دو محصول جدید را به مجموعه راه‌حل‌های 3D LiDAR خود به نمایش می‌گذارد.

سنسورهای جدید Q-Track HD و Q-Track Dome 3D LiDAR به پیشنهاد Q-Track LR (برد بلند) Quanergy ملحق می شوند تا جامع ترین مجموعه صنعت  راه حل های 3D LiDAR با کارایی بالا را در دسترس قرار دهند. فناوری تشخیص، طبقه‌بندی و ردیابی Quanergy 3D LiDAR دقت 20 برابری فناوری‌های قدیمی را با کمتر از نیمی از هزینه ارائه می‌دهد .

طیف بی شماری از برنامه های کاربردی

انزو سیگنور، مدیرعامل Quanergy Solutions گفت: « راه‌حل‌های Quanergy  3D LiDAR به سرعت برای حل چالش‌های قدیمی در بازارهای امنیت فیزیکی و فضاهای هوشمند به دلیل توانایی آن‌ها در افزایش مؤثر امنیت کلی و حذف عملاً هشدارهای کاذب پرهزینه به کار گرفته می‌شوند. »

با معرفی  سنسورهای Q-Track HD و Q-Track Dome جدید ما برای کاربردهای برد نزدیک و پیوستن به حسگر بسیار موفق Q-Track LR برد بلند ما، Quanergy یک راه حل جامع سیستم 3D LiDAR ارائه می دهد که آگاهی فعال را برای تعداد بیشماری ارائه می دهد. طیف وسیعی از برنامه های کاربردی .”

راه حل های 3D LiDAR

Quanergy راه حل های سه بعدی LiDAR زیر را در ISC West 2024 ارائه می کند:

  • Q-Track HD جدید تشخیص، ردیابی و طبقه‌بندی سه بعدی LiDAR را برای محیط‌های چالش‌برانگیز مانند فرودگاه‌های شلوغ، مراکز خرید و فروشگاه‌های بزرگ، امکانات صنعتی و تولیدی، و دانشگاه‌های آموزشی و شرکتی ارائه می‌دهد. با یک میدان دید افقی 360 درجه و یک میدان دید عمودی بسیار گسترده، یک شبکه مشبک از  حسگرهای Q-Track HD می تواند بیش از 1000 نفر را به طور همزمان با دقت ردیابی کند، حتی زمانی که آنها در اطراف موانع مانند صف های خط، ستون ها، قفسه ها، میزها حرکت می کنند. ، و بیشتر.
  • Q-Track Dome همچنین در ISC West برای ردیابی و طبقه‌بندی افراد در محیط‌های کوچکتر و پیچیده‌تر در ساختمان‌های اداری، راهروها، مانتراپ‌ها، پایانه‌های حمل‌ونقل و برنامه‌های مختلف دیگر طراحی شده است. Q-Track Dome با میدان دید عمودی 90 درجه برای مناطق متراکم بهینه شده است و عملکرد و قابلیت اطمینان بی نظیری را برای ردیابی و طبقه بندی اشیا و برنامه های جمع آوری اطلاعات جمعی ارائه می دهد.
  • سنسور Quanergy Q-Track LR (برد بلند) در حال حاضر در بیش از 100 سایت مشتری در سراسر جهان، از جمله بسیاری از بزرگترین مراکز داده، فرودگاه ها، پست های انرژی و نیروگاه های آب در حال کار، مستقر است.  Q-Track LR افراد و وسایل نقلیه را در فواصل طولانی با یک حسگر واحد که منطقه ای معادل سه زمین فوتبال را پوشش می دهد، شناسایی، طبقه بندی و ردیابی می کند. Q-Track LR یک راه حل فعال و بسیار دقیق و مقرون به صرفه برای کاربردهای تشخیص نفوذ محیطی (PID) ارائه می دهد.

راه‌حل‌های Quanergy 3D LiDAR

این ترکیب جدید منحصر به فرد از سنسورهای Quanergy 3D LiDAR هنگامی که در یک سیستم شبکه‌ای واحد ادغام می‌شوند، به طور یکپارچه با هم کار می‌کنند و به سازمان‌ها اجازه می‌دهند افراد، وسایل نقلیه و اشیاء را در هر منطقه حفاظتی از محیط تا بسته کردن مکان‌های داخلی ردیابی کنند. 

به عنوان مثال، در فرودگاه‌ها، راه‌حل‌های Quanergy 3D LiDAR می‌توانند مسافران را از ورود تا خروج دروازه ردیابی کنند، و به طور موثر به افزایش جریان/خروجی مسافر کمک می‌کند تا از تجربه بهتر مسافر اطمینان حاصل شود و در عین حال ابتکارات عملیاتی و استراتژیک را در زمان واقعی و برای برنامه‌ریزی آینده بهبود بخشد.

راه‌حل‌های Quanergy 3D LiDAR می‌توانند مسافران را از ورود تا خروج از دروازه ردیابی کنند

ترکیب منحصر به فرد Quanergy

در مراکز داده، راه‌حل‌های Quanergy 3D LiDAR می‌توانند امنیت را از یک رخنه احتمالی در محیط یک دارایی آگاه کنند و تمام حرکات را در راهروهای یک مرکز و اتاق‌های سرور و رک‌ها ردیابی کنند. ترکیب منحصربه‌فرد Quanergy از راه‌حل‌های LiDAR سه بعدی، تعداد سنسورهای نوری مورد نیاز در مراکز داده را به حداقل می‌رساند و در عین حال پوشش را به حداکثر می‌رساند.

Quanergy Q-Track-HD، Q-Track Dome و Q-Track LR از یک اکوسیستم غنی از 40+ ادغام با شرکای فناوری پیشرو مانند Milestone XProtect، Genetec Security Centre، Hanwha Wave، Network Optix، Surveill by Edge 360، Mirasys بهره می برند. ، Flir Latitude، Salient، Digifort، و Advancis، به علاوه طیف گسترده ای از دوربین های PTZ از تولید کنندگان مختلف.