Secure Logiq برای بزرگترین و پویاترین نمایشگاه خود در رویداد امنیتی 2024 (TSE) آماده می شود.

تظاهرات زنده تعاملی

شرکت کنندگان به Stand 5/P75 دعوت می شوند تا آینده فناوری امنیتی را از طریق نمایش های زنده همه جانبه و تعاملی و همچنین یک “افشای بزرگ” مورد انتظار تجربه کنند.

رابین هیوز، یکی از بنیانگذاران، تاکید می‌کند: « امسال، ما با بزرگترین غرفه‌های خود تا کنون شرکت کرده‌ایم و منتخبی از شرکای فناوری برای یک نمایش زنده تعاملی و همهجانبه که نباید از دست داد، به ما ملحق خواهند شد .»

قدرت مشارکت: ادغام هوشمند

در قلب نمایشگاه Secure Logiq، ابتکار «قدرت مشارکت: یکپارچه‌سازی هوشمند» است که بر چگونگی انتخاب بهترین سخت‌افزار و نرم‌افزار برای همه اجزای یک سیستم امنیتی الکترونیکی سازمانی می‌تواند نتایج فوق‌العاده‌ای ارائه دهد.در کنار فناوری سرور تخصصی Secure Logiq، شرکای حاضر در غرفه شامل 360 Vision Technology، IntelexVision، LenelS2، Milestone Systems، و VCA خواهند بود که همگی به طور یکپارچه با هم در یک محیط واقعی کار می کنند.

طرح های بهینه شده

هیوز تاکید می کند: ” بخش جدایی ناپذیر هر سیستم دوربین مدار بسته سازمانی در این زمینه، موتوری است که راه حل را اجرا می کند. ”

دانش گسترده ما نه تنها در مورد عنصر سخت‌افزار فناوری اطلاعات راه‌حل، بلکه کل اکوسیستم در حال استقرار، به ما امکان می‌دهد طرح‌های بهینه‌سازی شده‌ای ایجاد کنیم که از یک شرکت سرور IT محور در دسترس نیست. اول از همه، ما افراد ویدیویی و مشتریان خود هستیم. این را بدانید و به ما اعتماد کنید .”

چشم انداز

پیمایش در چشم انداز پیچیده فناوری امنیتی به چیزی بیش از مهارت سخت افزاری یا پشتیبانی مشتری نیاز دارد. نیاز به درک جامعی از الزامات در حال تحول صنعت دارد.

هیوز می‌افزاید: ” آنچه Secure Logiq را متمایز می‌کند، تعهد ما به پشتیبانی قبل و بعد از فروش است. ما فقط سخت‌افزار می‌فروشیم، ما مشتریان خود را با طرح‌ها و راه‌حل‌های متناسب با نیازهایشان توانمند می‌کنیم .”

خبر بزرگ

” TSE همیشه یک رویداد فوق‌العاده برای ما بوده است، و همیشه به ما بازگشت سرمایه کمی می‌دهد. من مشتاقانه منتظر “افشای بزرگ” خود هستم – مدیر طراحی سیستم شگفت‌انگیز ما، تونینو شافر، سفری قابل توجه بیش از 2000 کیلومتر را انجام داده است. از لیتوانی تا بیرمنگام برای اطمینان از اینکه این افشای بزرگ به سلامت به دست ما می رسد .”

Secure Logiq از همه بازدیدکنندگان دعوت می کند که از 30 آوریل  تا  2 می در NEC بیرمنگام در غرفه 5/P75 به آنها بپیوندند  و از نزدیک شاهد آینده نوآوری های امنیتی باشند.