راه کار جدید داهوا تکنولوژی برای گسترش تکنولوژی تشخیص هوشمند

WizSense یک سری وسیع از راه حلهای امنیتی و محصولات AI است که توسط Dahua Technology با چیپ AI اختصاصی و الگوریتم های Deep learning راه اندازی شده است. این سری از محصولات می تواند انسان و وسایل نقلیه را در تصویر با دقت بالا تشخیص دهد و کاربر را قادر می سازد تا بر سوژه ها و خطرهای واقعی تمرکز کند. براساس تکنولوژی پیشرفته داهوا، WizSense خروجی های ویدیویی را به صورت ساده و فراگیر و همچنین به طور هوشمند در اختیار کاربر قرار می دهد.

هوشمند بودن ویدیوها بواسطه قدرت خروجی چیپ AI و الگوریتم Deep learning در سری WizSense است. این هوشمندی ویژگی های مختلفی را برای ایجاد هشدارهای دقیق برای انسان و وسیله نقلیه فراهم می کند به اینصورت که به عنوان نمونه برای جستجوی سریع هدف، منابع را به حداکثر می رساند تا کارایی کلی را افزایش دهد.

یک ویژگی دیگر سادگی در پیکره بندی WizSense است، خصوصاً برای ویژگی SMD Plus که فقط با یک دکمه می تواند فعال شود. این سادگی، کار روزانه مشتری را سهولت می بخشد و همچنین او را قادر می سازد تا تصمیمات بهتری بگیرد.

تکنولوژی های مورد استفاده در WizSense

فراگیر بودن WizSense یک ایده است تا همه بتوانند از مزایای AI بهره‌مند شوند. با قیمت های مقرون بصرفه و پیکره بندی آسان WizSense داهوا، تمامی سناریوها و راه حلهای امنیتی می توانند براساس این سری از محصولات ارائه شوند.

سناریوهای کاربردی WizSense

در ملک شخصی

مشکلات

آیا تا به حال هنگامی که خارج از خانه بودید، با فعال بودن سیستم امنیتی، هشدارهای غلط امنیتی دریافت کرده اید؟ و یا هشدارهایی مبنی بر سیستم تخشیص ورود دریافت کرده اید که قادر به تشخیص نوع ورود نبوده اید؟ WizSense تمامی این موارد را برطرف کرده است.

کاهش هشدار غلط

با میزان هشدار غلط کمتر از %1، بدون نگرانی درباره امنیت منزل از تعطیلات عالی خود لذت ببرید.

دریافت اعلان توسط گوشی هوشمند

هنگامی که زنگ هشدار فعال شود، شما یک اعلان هشدار در موبایل دریافت خواهید کرد.

بازدارنده مزاحم توسط نور و صدا

هشدار دیداری و شنیداری قدرتمند به محض شناسایی مزاحمان فعال می شود و با ایجاد این هشدارها امنیت دارایی های شما در همه لحظات تضمین می شود.

در محیط فروشگاهی

مشکلات

با حجم زیاد معاملات در روز، مغازه های لوکس به طور مداوم در معرض تهدیدهای امنیتی قرار دارند. بهبود تجربه مشتری VIP و بهره وری مدیریت به عنوان یک تقاضای عمده ظاهر شده است.

به خدمات VIP کمک می کند

این تکنولوژی WizSense می تواند با دقت بالا مشتری VIP را تشخیص دهد و این تشخیص با ارسال یک اعلان بوسلیه App به مدیریت، ورود مشتری VIP را تحت پوشش قرار دهد.

امنیت فروشگاه

هنگامی که شخصی قبلاً با سابقه ایجاد مزاحمت در سیستم شناسایی شود، سیستم بلافاصله آن شخص را تشخیص داده و در همان لحظه یک هشدار به به بخش امنیت مرکزی مجموعه ارسال می کند.

در اتاق های مانیتورینگ

مشکلات

با محدود بودن نیروی محافظ برای تمرکز بروی حجم زیاد جزئیات، نظارت 24 ساعته در طول 7 روز هفته، نیروی امنیتی را تحت فشار و استرس قرار می دهد.

هشدار دقیق

WizSense می تواند هشدارهای بلااستفاده ای که بواسطه برگ ها، نورها، حیوانات، سایه های شدید بوجود می آید را فیلتر نماید، تا زمان و انرژی کاربران را حفظ نماید.

جستجوی کارآمد

WizSense انسان و وسایل نقلیه را از داده های گسترده ویدیویی استخراج و طبقه بندی می کند، تا برای کاربر تجزیه و تحلیل این داده ها آسانتر شود. سرعت جستجوی سوژه افزایش می یابد تا در حداقل زمان ممکن بازیابی ویدیو صورت پذیرد.

در محیط های نظامی

مشکلات

اطمینان از در امان ماندن بازدیدکنندگان و یا افراد در حال تردد از مناطق خطرناکی که در اماکن عمومی وجود دارد، از دیرباز یک مشکل بوده است.

قوانین انعطاف پذیر برای نظارت بر محدوده

قوانین دارای انعطاف بسته به ساختار محیط فنس کشیده شده می تواند تنظیم شود تا از بالا رفتن افراد از روی آن جلوگیری کند.

هشدار صوتی سفارشی

در این موارد صدای انسان از صدای آژیر موثرتر است که می تواند این هشدار صوتی سفارشی پس از فعال شدن زنگ هشدار، برای راندن افراد جهت حفظ امنیت محیط فعال شود.

قصد خرید دستگاه داهوا با تکنولوژی WizSense را دارید؟ سیما حفاظ خزر با با بیش از 10 سابقه درخشان شمارا یاری می کند تا بهترین دستگاه ضبط کننده تصویر را خریداری کنید. شما می توانید از طریق شماره 09120398602 با کارشناسان مجرب ما در ارتباط باشید و رایگان مشورت کنید.